لوازم خانگی برقی

راهنمای کامل خرید جاروبرقی؛ هر آنچه که برای خرید جاروبرقی باید بدانید

امروزه، وجود جاروبرقی در خانه، یک ضرورت است. وسیله‌ای بسیار کاربردی که تمیز کردن خانه را به کاری آسان‌تر و سریع‌تر تبدیل می‌کند. اما این دستگاه هم به مانند بسیاری از لوازم برقی دیگر با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، دستخوش تغییراتی شده و مدل‌های پیشرفته و جذابی وارد بازار شده‌است. اگر تصمیم به تعویض جاروبرقی قدیمی خود یا خرید مدلی جدید از این دستگاه را دارید، ما برای شما مقاله‌ی راهنمای خرید جاروبرقی را آماده کرده‌ایم تا اطلاعات جامع و مفیدی برای خریدی بهتر کسب کنید. با خرید خوب همراه شوید.

قبل از خرید جاروبرقی به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید جاروبرقی، تنها در نظر گرفتن امکانات و ویژگی‌های جاروبرقی کافی نیست؛ شما باید شرایط و وضعیت خانه‌ی خود را هم در نظر بگیرید. در قدم اول، اندازه‌ی خانه مهم است. خانه‌ی بزرگی دارید یا کوچک و آپارتمانی؟ برای خانه‌های بزرگ، جاروبرقی‌های بزرگ هم نیاز است. جاروبرقی که قدرت موتور و پاک کنندگی بالایی دارد. خانه‌ی شما پله‌های زیادی دارد؟ بنابراین وزن جاروبرقی هم در این بخش مهم می‌شود. باید مدلی را انتخاب کنید که وزن مناسبی برای حمل و جابجایی دارد.

در قدم بعدی، به کف پوش‌ها و سطوحی از منزل شما که نیاز است با جاروبرقی تمیز شود، توجه کنید. خانه‌ی شما کامل با فرش پوشیده شده یا پارکت و سرامیک است؟ یا اگر ترکیبی از این کف پوش‌ها است، باید مدلی را انتخاب کنید که مناسب برای پاک کردن انواع مختلفی از سطوح است. اگر در خانه حیوان خانگی دارید، انتخاب جاروبرقی مناسبی که قابلیت پاک کردن سطوح از موهای حیوانات را دارد، مهم است. بعد از بررسی وضعیت خانه‌ی خود، در نظر گرفتن این ۵ نکته هم برای خرید جاروبرقی ضروری است.۱. میزان استفاده از جاروبرقی

معمولا از جاروبرقی روزانه استفاده نمی‌شود اما با این حال، اگر شما استفاده‌ی روزانه دارید، بهتر است جاروبرقی دستی یا مدلی با وزن سبک انتخاب کنید. اما اگر در فاصله‌ی زمانی طولانی مدت از جاروبرقی استفاده می‌کنید، جاروبرقی‌های ایستاده یا جاروبرقی‌های کَنیستِر (canister) به دلیل داشتن قدرت پاک کنندگی بالاتر و موتور قدرتمند، برای خانه‌ی شما کاربردی‌تر است. برای کسانی که استفاده‌ی روزانه از جاروبرقی دارند اما زمان کافی برای این کار ندارند، مدل رباتیک را پیشنهاد می‌کنیم.

۲. حساسیت

اگر از اعضای خانواده‌ی شما کسی دارای حساسیت و آلرژی فصلی بوده یا آسم دارد و به گرد و غبار حساس است، بنابراین در زمان خرید جاروبرقی، مدلی را انتخاب کنید که دارای فیلتر HEPA است. در نظر بگیرید که باید فیلتر را هر ۶ ماه تمیز کنید. اگر هم که شدت حساسیت بالایی دارید، در فاصله‌ی زمانی کوتاه‌تری فیلتر را تمیز کنید.

۳. بلندی صدای جاروبرقی

صدای زیاد جاروبرقی، چندان خوشایند نیست. تکنولوژی پیشرفت کرده و جاروبرقی‌های امروزی ساختار مدرن و جدیدتری دارند. مدل‌هایی تولید و وارد بازار شده‌اند که با وجود قدرت پاک کنندگی بالا، اما صدای کمی دارند. این نکته یک ویژگی مثبت برای خرید جاروبرقی جدید در نظر گرفته می‌شود. پیشنهاد می‌شود مدلی را انتخاب کنید که دارای محدوده صدای ۶۰-۶۵ دسی‌بل است. این جاروبرقی صدای بسیار کمی خواهد داشت.

۴. وزن جاروبرقی

یکی دیگر از نکته‌های مهم برای خرید جاروبرقی، توجه به وزن دستگاه است. معمولا جاروبرقی‌های ایستاده با امکانات پیشرفته و مجهز، دارای وزن بالاتری هستند. اما جاروبرقی‌هایی در مدل‌های دیگری هم در بازار دیده می‌شوند که وزن مناسب‌تری دارند. در نظر بگیرید که اگر خانه‌ی شما چند طبقه بوده و یا پله‌های زیادی دارد، باید مدلی با وزن کمتر خریداری کنید. البته جاروبرقی‌های ایستاده با وزن کمتر هم تولید شده‌اند اما این جاروبرقی‌ها امکانات کمتری در مقایسه با مدل‌های دیگر خود، دارند.۵. حیوانات خانگی

خرید جاروبرقی برای پاک کردن موی حیوانات

اگر حیوان خانگی دارید، برای خرید جاروبرقی مدلی را انتخاب کنید که قدرت موتور و مکش بالایی دارد. همچنین باید جاروبرقی شما، سَری مناسب مانند برس‌های مخصوص برای تمیز کردن موی حیوانات را داشته باشد تا سطوح به خوبی تمیز شوند.

انواع جاروبرقی

همانطور که گفته شد، در بازار لوازم خانگی، با انواع مختلف و جدیدی از جاروبرقی‌ها روبرو می‌شویم. مدل‌های جذاب و مدرن، در رنگ‌های زیبا با امکانات و کارکردهای متنوع که مناسب نیازهای مختلفی طراحی و تولید شده‌اند. برای خرید جاروبرقی که مناسب نیاز شما باشد، خوب است با انواع مختلف آن آشنا شوید.

جاروبرقی ایستاده

خرید جاروبرقی ایستاده

جاروبرقی‌های ایستاده، یکی از شناخته شده‌ترین و کاربردی‌ترین مدل در بین انواع جاروبرقی است. این جاروبرقی به ویژه برای تمیز کردن آلودگی‌ها از سطح فرش‌ها، بسیار خوب عمل می‌کند. همچنین قدرت پاک کنندگی سطح وسیعی از خانه را دارد و مناسب برای خانه‌های بزرگ است. قبل از خرید جاروبرقی ایستاده باید بدانید که این دستگاه در دو مدل طراحی و تولید شده است؛ مدلی با یک موتور و مدلی دیگر با دو موتور که قدرت بیشتری در مقایسه با مدل یک موتوره دارد. همچنین اغلب جاروبرقی‌های ایستاده مجهز به دکمه‌ی روشن و خاموش برس هستند. این ویژگی باعث عدم آسیب به سطوح می‌شود.تنظیم سَری جاروبرقی در زمان استفاده در مدل‌های مختلف جاروبرقی ایستاده، متفاوت است. در بعضی مدل‌ها، با توجه به نوع سطحی که جاروبرقی بر روی آن قرار می‌گیرد، به صورت خودکار تنظیم شده و شما نیازی نیست خم شوید و سری جاروبرقی را تنظیم کنید. اما در مدل‌های دیگر، شما باید خودتان سری دستگاه را با توجه به نوع پوشش سطوح تنظیم کنید. این موضوع بر روی سطوحی مانند فرش بسیار مهم است که سری جاروبرقی به داخل فرش فرو نرفته و حرکت را سخت نکند. در بعضی از مدل‌های جاروبرقی ایستاده، امکان تنظیم میزان قدرت مکش وجود دارد. به این معنا که با توجه به نوع سطح و عمق آن، که آلودگی تا چه عمقی از سطح فرو رفته، میزان مکش دستگاه را تنظیم می‌کنید.

جاروبرقی دستی

خرید جاروبرقی دستی

قبل از خرید جاروبرقی دستی، خوب است بدانید که این جاروبرقی مناسب برای پاک کنندگی عمیق نیست. جاروبرقی با وزن سبک که به راحتی قابل حمل بوده و برای تمیز کردن کمد، درون خودرو و قفسه‌ها عالی است.

جاروبرقی عصایی

خرید جاروبرقی عصایی

این جاروبرقی ظاهری شبیه به جاروبرقی ایستاده دارد، اما با وزنی کمتر که برای جابجایی در طبقه‌ها و قسمت‌های مختلف خانه مناسب است. در مقایسه با جاروبرقی دستی، قدرت پاک کنندگی بهتری هم دارد.

جاروبرقی رباتیک

خریدجاروبرقی رباتیک

نسل جدیدی از جاروبرقی، که طراحی و تولید چنین دستگاهی در دنیای مدرن و زندگی ماشینی امروز، دور از انتظار نبود. اگر حتی زمانی برای استفاده از جاروبرقی ندارید، خرید جاروبرقی رباتیک انتخاب مناسبی است. این جاروبرقی مجهز به برنامه‌های مختلف برای تمیز کردن سطوح و همچنین دارای سنسورهای قوی برای عدم برخورد با موانعی مانند پله‌ها و پایه‌های لوازم دیگر منزل است. این جاروبرقی برای استفاده‌ی روزانه هم یک انتخاب عالی است. دستگاه را تنظیم کنید و دیگر نگران نباشید. به خوبی همه‌ جا را تمیز می‌کند. در مدل‌های پیشرفته‌ترِ جاروبرقی رباتیک، دستگاه به سیستم هوشمندی مجهز شده‌است که با اتصال به اینترنت، از طریق گوشی هوشمندِ خود، می‌توانید نقشه‌ی مخصوص این دستگاه را بر روی تلفن همراه فعال کرده و مسیر حرکت جاروبرقی را کنترل کنید.بخارشوی

خرید جاروبرقی بخارشوی

نوع دیگری از جاروبرقی که عملکرد متفاوتی نسبت به مدل‌های دیگر جاروبرقی‌ها دارد. کارکرد بخارشوی بر پایه‌ی آب است. به این صورت که دستگاه آب را به دمای بسیار بالایی می‌رساند تا تبدیل به بخار شود. در نهایت بخار از قسمت سَری بخارشوی خارج شده و سطوح را به سرعت و عالی تمیز می‌کند. می‌توان گفت هر زمانی که سطحی از خانه‌ی شما نیاز به تمیز کردن با دستمال و آب داشت، بخارشوی جایگزین مناسب و موثرتری برای تمیز کردن است. این دستگاه قابل استفاده بر روی انواع مختلف سطوح مانند چوب، پارکت و سرامیک است.

جاروبرقی کَنیستِر (canister)

خرید جاروبرقی خانگی

این مدل که به عنوان جاروبرقی خانگی هم شناخته می‌شود یکی از معروف‌ترین مدل‌های جاروبرقی است. در این مدل، موتور و کیسه‌ی جاروبرقی به شکلی جداگانه بر روی دستگاه قرار گرفته‌اند. برای جابجایی راحت‌تر هم، دستگاه دارای تعدادی چرخ کوچک است. ویژگی دیگر این مدل، داشتن لوله خرطومی بلند و سیم است.برای خرید جاروبرقی کنیستر، باید بدانید که این مدل وزن کمتری در مقایسه با جاروبرقی ایستاده دارد و همچنین به خوبی می‌تواند گوشه‌های اتاق، نقاط تنگ و کوچک خانه و لوازمی مثل مبل را تمیز کنید. این جاروبرقی مناسب برای انواع سطوح مانند فرش، پارکت، سرامیک و حتی پله‌ها است. قدرت موتور و پاک کنندگی بسیار خوبی دارد و برندهای مختلف، این مدل را با ویژگی‌های متفاوتی تولید و روانه‌ی بازار کرده‌اند.

جاروبرقی صنعتی

خرید جاروبرقی صنعتی

این جاروبرقی‌ها که قیمت بالاتری هم در مقایسه با مدل‌های دیگر دارند، برای استفاده در خانه‌ها به خصوص خانه‌های کوچک، مناسب نیستند. این جاروبرقی مناسب مکان‌های بزرگی همچون گاراژ، کارخانه‌ها و مغازه‌ها است. قبل از خرید جاروبرقی صنعتی یا تجاری، محل استفاده و میزان استفاده از دستگاه را در نظر بگیرید. این دستگاه در اندازه‌های مختلفی طراحی شده است که دارای محفظه‌های حمل آلودگی‌ها، با ظرفیت‌های متفاوتی هستند. قدرت پاک کنندگی بالایی هم دارند که البته در مدل‌های کوچک‌تر، پاک کنندگی کمتر است.امکانات جاروبرقی

مدل‌های مختلف جاروبرقی، دارای امکانات و ویژگی‌های عملکردی متفاوتی هستند که باعث راحتی در استفاده شده و بر روی قیمت دستگاه هم تاثیر گذارند. قبل از خرید جاروبرقی، بهتر است با برخی از این امکانات آشنا شوید.

جاروبرقی با کیسه و بدون کیسه

جاروبرقی‌ها در دو مدل با کیسه و بدون کیسه طراحی و تولید شده‌اند که هر کدام ویژگی‌هایی دارند. در مدل‌های بدون کیسه، تنها کافیست که سطل حاوی گرد و غبار و کثیفی‌ها را تخلیه کنید که به مراتب ساده‌تر از تمیز کردن کیسه‌ی جاروبرقی در مدل‌های با کیسه است. اما گفته می‌شود، در بعضی از مدل‌ها، جاروبرقی‌های با کیسه، گرد و غبار و آلودگی‌های سطوح، به شکل بهتری تمیز می‌شوند. اما در نظر بگیرید که کیسه‌ها باید در فاصله‌ی زمانی کمتری تمیز شوند. از سوی دیگر، جاروبرقی با کیسه برای افرادی که آلرژی دارند، مناسب‌تر است. اگر هم تصمیم به خرید جاروبرقی با کیسه دارید، بهتر است مدلی را خریداری کنید که دارای کیسه‌ی یک‌بار مصرف نباشد؛ زیرا خرید مداوم کیسه‌ی یک‌بار مصرف باعث صرف هزینه‌ی زیادی می‌شود.

قدرت جاروبرقی

قدرت موتور و قدرت مکش جاروبرقی مسئله‌ی مهمی است که در زمان خرید جاروبرقی باید به آن توجه کرد. اگر انتظار پاک کنندگی بالایی از جاروبرقی دارید، مدلی را خریداری کنید که دارای قدرت موتور بیش از ۱۴۰۰ وات و قدرت مکش بیش از ۲۰۰ می‌باشد.

فیلترهای جاروبرقی

فیلترهای HEPA به خوبی گرد وغبار و ذرات معلق در هوا را جذب می‌کنند. اگر حساسیت یا آلرژی دارید، قبل از خرید جاروبرقی از وجود این فیلتر بر روی دستگاه اطمینان حاصل کنید. در برخی از مدل‌های جاروبرقی، فیلترهایی قرار گرفته‌اند که نیاز به تعویض مداوم ندارند. کافی است، فیلتر را از دستگاه جدا کرده، تمیز کنید و دوباره بر روی دستگاه نصب کنید.لوازم جانبی جاروبرقی

از دیگر ویژگی‌های مثبت جاروبرقی‌های دنیای امروز، پاک کردن سطوح و قسمت‌های مختلف مانند مبل‌، پرده و کنج‌های مختلف است. این اتفاق زمانی ممکن است که شما مدلی را خریداری کنید که دارای سری‌های مخصوص و مختلفی است. بعضی از سری‌های جاروبرقی مناسب برای تمیز کردن کنج‌ها و نقاط تنگ و کوچک است. بعضی دیگر از سری‌ها مجهز به برس‌هایی برای تمیز کردن آرام قفسه و میز می‌باشد. برس‌های Turbo هم برای تمیز کردن عمقی سطوحی مانند فرش که شکاف‌های ریزی دارد، مناسب است. محلول مخصوص شست‌وشو هم، به همراه بعضی از مدل‌های جاروبرقی به فروش می‌رسد.

تکنولوژی‌های جدید در ساخت جاروبرقی

با پیشرفت تکنولوژی، جاروبرقی‌های مختلف ویژگی‌های متفاوتی نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر خود دارند که استفاده از این دستگاه را آسان‌تر کرده‌است. یکی از این ویژگی‌های جدید و کاربردی، بدون سیم بودن بعضی از مدل‌های جاروبرقی است. خرید جاروبرقی بدون سیم برای استفاده‌ی آسان‌تر از دستگاه، توصیه می‌شود. نبود سیم‌های بلند در دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی دستگاه را در زمان استفاده حرکت دهید و به هر نقطه‌ای از خانه ببرید و نیازی به پریز برق نیست.

جاروبرقی‌های بدون سیم با باتری کار می‌کنند. بیشتر مدل‌های جاروبرقی ایستاده، عصایی و دستی، در نوع بدون سیم هم تولید شده‌اند. این دستگاه، اغلب بدون کیسه بوده و سطلی است. قبل از خرید جاروبرقی بدون سیم، وضعیت باتری آن را بررسی کنید. مدت زمان لازم برای شارژ شدن و مدت زمان استفاده بعد از هر بار شارژ، موارد مهمی است که کیفیت باتری را نشان می‌دهد.۱۰ جاروبرقی پرفروش در ایران

بعد از آشنایی با انواع جاروبرقی و شناخت ویژگی‌های مختلف این دستگاه، در این بخش از راهنمای خرید جاروبرقی، با ۱۰ مدل از پرفروش‌ترین‌های این دستگاه در بازار ایران آشنا شده تا خرید بهتری داشته باشید.

۱. جاروبرقی سطلی کوپکس مدل VCC3600

خرید جاروبرقی سطلی coopex

اندازه ۳۸۰*۲۹۰*۲۹۰ سانتی‌متر
تعداد چرخ ۴ عدد
تعداد سری بدون سری مجزا
تعداد پارویی ۱ عدد
محدوده طول کابل برق ۵-۱۰ متر
محدوده توان مصرفی ۱۲۰۰-۱۵۰۰ وات
نوع جاروبرقی کیسه‌دار
توان مکش ۱۶۰۰
لوازم جانبی پارو دسته دو تکه لوله خرطومی
رده مصرف انرژی A

مشاهده قیمت و خرید


۲. جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5IR

خرید جاروبرقی بوش

اندازه ۲۸۰*۳۲۰*۴۸۰ سانتی‌متر
محدوده طول کابل برق ۱۰-۱۵ متر
محدوده میزان صدا ۷۰-۷۵ دسی‌بل
محدوده توان مصرفی ۱۵۰۰-۲۰۰۰ وات
نوع جاروبرقی کیسه‌دار
گنجایش مخزن ۵ لیتر
توان مکش ۱۸۰۰
امکانات مجهز به سیم جمع‌کن خودکار
تعداد چرخ ۳ عدد
لوازم جانبی برس مبلمان، ابزار مخصوص اثاثیه، ابزار بلند مخصوص درزها

مشاهده قیمت و خرید


۳. جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2200W

خرید جاروبرقی پارس خزر

اندازه ۲۵۰*۳۲۰*۵۲۰ سانتی‌متر
تعداد چرخ ۳ عدد
نوع جاروبرقی کیسه‌دار
محدوده توان مصرفی ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
محدوده طول کابل برق ۵-۱۰ متر
گنجایش مخزن ۸ لیتر
توان مکش ۲۲۰۰
دستگاه نمایش وضعیت نشانگر پر بودن مخزن
تعداد سری ۳ عدد
ویژگی‌ها مجهز به سیم جمع‌کن خودکار و ولوم جهت تنظیم میزان مکش دستگاه، دارای فیلتر جریان ورودی هوا، برس مبل و درزگیر، دارای سه نوع پاکت دائمی، یک‌بار مصرف و ضد آلرژی هوا

مشاهده قیمت و خرید


۴. جاروبرقی آ.ا.گ مدل VX6-1-OKO

خرید جاروبرقی آ.ا.گ

اندازه ۲۷۵*۳۲۰*۴۸۰ سانتی‌متر
نوع جاروبرقی کیسه‌دار
محدوده طول کابل برق ۱۰-۱۵ متر
محدوده میزان صدا ۷۵-۸۰ دسی‌بل
محدوده توان مصرفی زیر ۱۰۰۰ وات
گنجایش مخزن ۳.۵ لیتر
توان مکش ۶۵۰
تعداد سری ۲ عدد
نوع فیلتر خروجی HEPA
ویژگی‌ها بدنه پلاستیک با دوام، دارای چرخ پلاستیکی ژله‌ای، کیسه‌ی یک‌بار مصرف، ساخت مجارستان، نشانگر پر شدن کیسه، نشانگر فیلتر، دسته ارگونومیک، لوله آلومینیومی رده A

مشاهده قیمت و خرید


۵. جاروبرقی کالوات مدل HA3201

خرید جاروبرقی کالوات

اندازه ۱۰۳۰*۱۴۰*۱۴۰ سانتی‌متر
نوع جاروبرقی بدون کیسه
محدوده طول کابل کم‌تر از ۵ متر
محدوده توان مصرفی زیر ۱۰۰۰ وات
رده انرژی +A
تعداد سری ۲ عدد
نوع فیلتر HEPA
امکانات ظاهری کنترل روی دسته
وزن ۱.۵ کیلوگرم
لوازم جانبی نازل مجزا باریک، دارای مخزن گردبادی

مشاهده قیمت و خرید


۶. جاروبرقی درما مدل DX115C

خرید جاروبرقی درما

اندازه ۱۲۸*۲۰۶*۱۰۱۹ سانتی‌متر
تعداد چرخ ۴ عدد
محدوده طول کابل برق ۵-۱۰ متر
محدوده میزان صدا ۶۵-۷۰ دسی‌بل
محدوده توان مصرفی زیر ۱۰۰۰ وات
گنجایش مخزن  ۱.۲ لیتر
نوع فیلتر خروجی HEPA
نوع جاروبرقی بدون کیسه
تعداد سری ۴ عدد
ویژگی‌ها دارای برس گرد و دستگیره، قدرت مکش عالی، دارای فیلتر قابل شست‌وشو، مناسب برای انواع سطوح کاشی، سنگ، چوبی، فرش،  دارای برس نرم برای مبل و پرده

مشاهده قیمت و خرید


۷. جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل Mop 2 Pro +

خرید جاروبرقی رباتیک شیائومی

اندازه ۸۱*۳۵۰*۳۵۰ سانتی‌متر
وزن ۳.۹ گرم
گنجایش مخزن ۰.۵۵ لیتر
نوع فیلتر خروجی HEPA
محدوده توان مصرفی زیر ۱۰۰۰ وات
محدوده میزان صدا ۶۵-۷۰ دسی‌بل
تعداد چرخ ۳ عدد
تعداد سری بدون سری مجزا
دستگاه نمایش وضعیت نشانگر پر بودن مخزن
ویژگی‌ها مجهز به اپلیکیشن Mi Home، پردازنده Cortex-A53، سنسور ژیروسکوپ به منظور عدم برخورد با مانع، سنسور Fall که تعییر ناگهانی ارتفاعی مانند پله را تشخیص می‌دهد، قابلیت اتصال به گوشی هوشمند

مشاهده قیمت و خرید


۸. جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل Mop Essential

خرید جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل essential

اندازه ۸۲*۳۵۰*۳۵۰ سانتی‌متر
وزن ۴.۹۷ گرم
توان مکش ۲۵
گنجایش مخزن ۰.۴۶لیتر
نوع فیلتر خروجی HEPA
محدوده توان مصرفی زیر ۱۰۰۰ وات
محدوده میزان صدا ۶۵-۷۰ دسی‌بل
تعداد چرخ ۳ عدد
تعداد سری بدون سری مجزا
ویژگی‌ها جارو کشیدن و طی کشیدن مرطوب، دارای یک پایه شارژ و یک آداپتور برق، مجهز به ۴ حالت مکش و سیستم مسیریابی، دارای یک فیلتر و یک پارچه شست‌وشو

مشاهده قیمت و خرید


۹. جارو شارژی بوش مدل BHNL21PRO

خرید جاروبرقی دستی شارژی بوش

اندازه ۱۲۰*۱۵۵*۲۶۵ سانتی‌متر
وزن ۱.۵ گرم
نوع باتری Li-Ion
محدوده میزان شارژدهی باتری بیشتر از ۲۰ دقیقه
قدرت موتور ۲۱.۶
نوع اتصال به منبع تغذیه بی سیم
قابلیت‌ها تنظیم توان
ویژگی‌های فنی سری قابل تعویض
ولتاژ باتری ۲۱.۶
ویژگی‌ها مجهز به سیستم High Air Flow که قابلیت گردش هوای بالا و جداسازی آلودگی‌ها از محیط را دارد، سری‌های مناسب برای انواع سطوح

مشاهده قیمت و خرید


۱۰. جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420

خرید جاروبرقی مدل شارژی

اندازه ۱۵۶*۱۸۰*۲۹۲ سانتی‌متر
وزن ۱.۳ گرم
میزان صدا ۸۵ دسی‌بل
ظرفیت مخزن ۰.۴۴ لیتر
نوع باتری لیتیوم
قدرت موتور ۲۷.۵
ولتاژ باتری ۱۴.۴
نوع اتصال به منبع تغذیه بی سیم
مدت زمان لازم برای شارژ کامل دستگاه ۴ ساعت
لوازم جانبی یک سری اضافه، پایه شارژ

مشاهده قیمت و خرید


جمع‌بندی

در نظر بگیرید که جاروبرقی وسیله‌ای نیست که شما هر روز مدل جدیدی از آن را خریداری کنید. بنابراین بهتر است برای خرید جاروبرقی، یک‌بار مبلغ قابل توجهی هزینه کنید و مدلی با کیفیت انتخاب کنید تا برای مدت طولانی نیاز به تعمیر یا تعویض نداشته‌باشید.

۴.۸/۵ - (۶ امتیاز)
منبع
bestbuy
خرید کادوی تولد خرید کادوی تولد

ندا علیخانی

ندا علی‌خانی فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر است و علاقه‌ زیادی به تولید محتوا دارد و یک سال است که در این حوزه فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن